Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Dietetyka, Zdrowie i uroda » DietaMINA Anna Dolanowska - poradnia dietetyczna zdrowe odżywianie dieta

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

DietaMINA Anna Dolanowska - poradnia dietetyczna zdrowe odżywianie dieta

Branże w których działa firma:

Dietetyka Zdrowie i uroda

Adres i dane kontaktowe:

jarosławski
Poniatowskiego 53
37-500 Jarosław
tel. 698-968-514

Strona internetowa:

http://dietamina.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Polecam [nazwa], jest to bardzo konkretna, zaufana firma, szczerze polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

 

W dzisiejszym świecie wiele mówi się o tym co i jak powinniśmy jeść, lecz wśród tylu informacji trudno jest znaleźć te, które dotyczą nas samych. Dzieje się tak dlatego, że każda osoba jest indywidualna jednostką, a to co dla innych jest dobre, dla nas może okazać się szkodliwe, gdyż na nasze zdrowie składa się wiele różnych czynników. Poradnia DietaMINA zapewnia indywidualne podejście do pacjenta, szczegółową diagnostykę problemów żywieniowych przeprowadzoną w miłej i przyjemnej atmosferze.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy z zakresu dietetyki, a przede wszystkim pomoc osobom w różnym wieku w utracie zbędnych kilogramów, wspieranie w borykaniu się z chorobami dietozależnymi, dzielenie się radami ze sportowcami, kobietami w ciąży oraz karmiącymi piersią.

Wizyta

Wizyta z poradni dietetycznej obejmuje wywiad żywieniowy oraz pomiary antropometryczne, a także dodatkowo dla osób chętnych istnieje możliwość przeprowadzenia analizy składu ciała metodą BIA. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, a także analizie wyników badań oraz dzienniczka żywieniowego, dietetyk określi Twój sposób odżywienia, udzieli porad oraz przeprowadzi edukację żywieniową i zaplanuje dietę specjalnie dla Ciebie. Pierwsza wizyta jest dosyć długa, trwa około godziny, należy zatem zarezerwować sobie na wizytę w poradni nieco więcej czasu.

Analiza składu ciała

Poradnia dietetyczna DietaMINA swoim Pacjentom oferuje Analizę Składu Ciała. Jest ona przeprowadzana metodą BIA (Body Impedance Analysis). Jest to metoda całkowicie bezpieczna, a pomiar trwa niecałą minutę. Możliwe jest badanie osób od 5 r.ż. Urządzenie, którym dysponuje poradnia DietaMINA posiada opcję „sportowiec” dzięki czemu możliwe jest wykonanie dokładnych pomiarów osobom, które intensywnie uprawiają sport, pomaga monitorować plany treningowe, a także śledzić wyniki programów odchudzających .

Podczas pomiaru uzyskasz wyniki dotyczące (dotyczy osób w wieku powyżej 17 r.ż):
- masy ciała (kg)
- zawartości tkanki tłuszczowej (%)
- zawartość mięśni (kg)
- masa kości (kg)
- wskaźnik masy ciała (BMI)
- dzienne zapotrzebowanie energetyczne (DCI)
- wiek metaboliczny (lata)
- zawartość wody w organizmie( %)
- poziom tłuszczu abdominalnego (brzusznego)
Dodatkowo uzyskasz pomiar zawartości tkanki tłuszczowej (w %) oraz tkanki mięśniowej (w kg) w poszczególnych częściach ciała.

Osoby w wieku 5-17 lat mogą skorzystać z pomiaru:
- masy ciała (kg)
- zawartości tkanki tłuszczowej (%)

Aby prawidłowo przygotować się do pomiaru należy:
- nie jeść posiłków ani nie przyjmować żadnych płynów na co najmniej 2 godziny przed pomiarem,
- nie uprawiać intensywnych ćwiczeń fizycznych na 3 godziny przed pomiarem,
- nie zakładać ciężkiej odzieży,
- przed pomiarem zdjąć pierścionki i biżuterię, ciężkie paski, a także buty i skarpety (stopy powinny być nagie i suche).

Pomiaru nie wykonuje się u:
- osób posiadających elektryczne implanty medyczne (np. stymulator serca),
- kobiet w ciąży,
- dzieci poniżej 5 r.ż,
- niektórych osób niepełnosprawnych (podczas pomiaru konieczna jest pozycja stojąca oraz trwanie w bezruchu przez kilkanaście sekund).

Wynik będzie zaburzony w przypadku:
- kobiet w czasie menstruacji,
- osób odwodnionych,
- osób pod wpływem alkoholu.

 

Lista zakupów

Często zdarza się, że będąc na diecie mamy problem z zakupem odpowiednich produktów. Poradnia dietetyczna DietaMINA rozwiąże ten problem za Ciebie! Poproś dietetyka o listę zakupów dostosowaną do swojej diety! Bazując na wiedzy i doświadczeniu dietetyk wybierze produkty właściwe dla Ciebie.

Minikursy DietaMINY

W ramach poradni dietetycznej DietaMINA oferujemy Państwu jednoosoboweminikursy z dziedziny żywienia. Ułatwią one domowe odchudzanie oraz wzbogacą wiedzę osób zainteresowanych zdrowym żywieniem, co z pewnością przyniesie korzyść samym zainteresowanym oraz ich rodzinom. Minikursy odbywają się w gabinecie poradni, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. Przy pomocy wagi kuchennej wyposażonej w bazy dany zawierających informację o kaloryczności oraz zawartości składników odżywczych w produktach, nauczymy Państwa jak prawidłowo komponować posiłek oraz na co należy zwracać szczególną uwagą podczas jego komponowania.

Dieta przez Internet

Jeżeli brak Ci czasu na osobiste spotkanie z dietetykiem, masz możliwość skorzystania z naszej usługi „Dieta przez internet”. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym pracownikiem, a my drogą elektroniczną prześlemy formularz, który pacjent po wypełnieniu odsyła, a my na jego podstawie ustalamy indywidualny jadłospis. Będzie smacznie i zdrowo! Skorzystaj już dziś!

Dojazd do klienta

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą poradni dietetycznej DietaMINA lecz nie masz czasu lub możliwości aby spotkać się z dietetykiem w poradni, możesz zamówić wizytę w miejscowości w której mieszkasz. Wizyta, która odbędzie się w domowym zaciszu lub innym wcześniej ustalonym miejscu, niczym nie różni się od tej przeprowadzonej w poradni. Zapewniamy te same materiały dydaktyczne i pomiary! Za darmo dojeżdżamy do każdej zainteresowanej osoby zamieszkałej na terenie Jarosławia, Oleszyc, Lubaczowa, Cieszanowa, Tomaszowa Lubelskiego oraz okolicznych miejscowości na trasie Jarosław –Tomaszów Lub. Pozostałe miejscowości do uzgodnienia.

Po za tym posiadamy w ofercie

Dla klientów indywidualnych: konsultacje jednorazowe, diety odchudzające 7-28 dni, diety lecznicze 7-28 dni, listy zakupów do diety z kosztorysem i bez kosztorysu, wizyty kontrolne, zakupy z dietetykiem.

Dla firm: wykłady, jadłospisy grupowe dla żłobków, przedszkoli, szkół, fitness clubów.

STAŁA KONSULTACJA ELEKTRONICZNA - GRATIS!

Kontakt

ul. Poniatowskiego 53, 37-500 Jarosław (Przychodnia Profimed)
środa 12.00-16.00

ul. Wańkowicza 7, 22-600 Tomaszów Lubelski ( I piętro )
ostatnie wtorki miesiąca 8.00-14.00

OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA TELEFONICZNA !

Tel. 698 - 968 - 514
E-mail: dietetykdolanowska@gmail.com

 

 

Galeria:

DietaMINA Anna Dolanowska - poradnia dietetyczna zdrowe odżywianie dieta

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

ARTEGO Gabinet Weterynaryjny Przemyśl

Nazwa firmy:

ARTEGO Gabinet Weterynaryjny Przemyśl

Lokalizacja, branża :

przemyski | Weterynarz Usługi

CARGO Ubezpieczenia Jasło

Nazwa firmy:

CARGO Ubezpieczenia Jasło

Lokalizacja, branża :

jasielski | Ubezpieczenia Usługi


  Schowek (0)