Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Niwelacja terenu, Altany, Dom i ogród, Pielęgnacja ogrodu » WOODANDGARDEN - ogrody, projektowanie ogrodów, architektura ogrodów - Rzeszów, Kolbuszowa

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

WOODANDGARDEN - ogrody, projektowanie ogrodów, architektura ogrodów - Rzeszów, Kolbuszowa

Branże w których działa firma:

Niwelacja terenu Altany Dom i ogród Pielęgnacja ogrodu

Adres i dane kontaktowe:

kolbuszowski
Piłsudskiego 95
36-100 Kolbuszowa
tel. (+48) 661 719 956

Strona internetowa:

http://woodandgarden.pl/ (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Polecam [nazwa], jest to bardzo konkretna, zaufana firma, szczerze polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Pracownia Architektury Krajobrazu WOOD & GARDEN powstała z zamiłowania do drewna i natury. Nasz zespół jest połączeniem wrażliwości na piękno i techniczno-praktycznego spojrzenia na świat, co pozwala nam tworzyć dzieła wysoce estetyczne , solidne i funkcjonalne.

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe, wykonawcze i pielęgnacyjne dla terenów zieleni prywatnej i publicznej.  Do naszych specjalności należy projektowanie i urządzanie ogrodów oraz wykonywanie wszelkiego typu elementów małej architektury ogrodowej, w tym także indywidualnie zaprojektowanych na życzenie klienta. Stosujemy wysokiej jakości produkty i materiały, staranne wykończenia oraz ciekawe rozwiązania, co przekłada się na wyjątkowo zadowalający efekt.

Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz maksymalne zadowolenie klienta. Profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu pozwala sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, a współpraca z szerokim gronem specjalistów zapewnia wysoki standard naszych usług.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z równą starannością. Kładziemy nacisk, aby zaprojektowane przez nas przestrzenie tworzyły harmonijną całość z otoczeniem i podkreślały niepowtarzalny charakter każdego ogrodu. Zawsze szukamy najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, tworząc ogrody dostosowane cenowo i funkcjonalnie do potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i z przyjemnością zadbamy o Twoją przestrzeń.

Zapewniamy pomoc na każdym etapie prowadzonych prac. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy nawet przy niewielkich próbach zmiany aranżacji Waszych ogrodów.

Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Galeria:

WOODANDGARDEN - ogrody, projektowanie ogrodów, architektura ogrodów - Rzeszów, Kolbuszowa

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

ARTEGO Gabinet Weterynaryjny Przemyśl

Nazwa firmy:

ARTEGO Gabinet Weterynaryjny Przemyśl

Lokalizacja, branża :

przemyski | Weterynarz Usługi

CARGO Ubezpieczenia Jasło

Nazwa firmy:

CARGO Ubezpieczenia Jasło

Lokalizacja, branża :

jasielski | Ubezpieczenia Usługi


  Schowek (0)